Sıkça Sorulan Sorular

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürün grubuna göre kargoya teslim süresi değişmektedir. Örneğin porselen yemek takımları kırılabilir ürün grubu olduğu için kırılmayacak şekilde paketlenir ve en geç 3 iş gününde kargoya teslim edilir. Diğer ürün grupları ortalama 1 sonraki iş gününde teslim edilir.

 

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Kargo firmaları İstanbul,İzmir,Ankara gibi büyük şehire ortalama 2 iş gününde teslimat gerçekleştirmektedir. Diğer bölgelerde tahmini teslimat süresi 5 gündür. Bu süre kargo firmasının yoğunluğuna göre değişmektedir. Siparişinizin size teslim süresi bizim tarafımızdan belirlenmemektedir ve kaç gün içinde size teslim edileceğinin garantisi verilmemektedir.

 

Almış olduğum üründe kırık/hasar var nasıl yardımcı oluyorsunuz ?

Tüm siparişlerimiz kamera ile kayıt altına alınarak özenle paketlenmektedir. Paketleme esnasında hasarlı olduğu fark edilen ürün size gönderilmez.Eğer üründen stoklarda kalmamış ise telefon ile bilgilendirilirsiz ve para iadesi gerçekleştirilir. Ürün olması durumunda yeni ürün paketlenir ve gönderim sağlanır. Ürün size ulaştığı zaman paket dışında herhangi bir hasar var ise kargo firmasına tutanak tutturmanız gerekmektedir. Paket dışında hasar olmasına rağmen tutanak tutturmamanız durumunda iade veya değişim yapılmaz. Eğer paket dışında hasar yok ve içindeki üründe hasar var ise görsel olarak iletmeniz durumunda kırık/hasarlı ürün ücretsiz olarak tarafınıza iletilmektedir. Kırılan/hasar gören ürünün veraavm.com dan alındığı faturanızadaki ürün seri numarası ile tespit edilmektedir. Farklı firmalardan alınıp değişim veya iade talebi açılan ürünler değişim ve iadeye uygun görülmemekte ve seri numaradan kontrol edilmektedir.Kırık/hasarlı bildirimlerinizi kargo size teslim edildikten sonra hemen yapmanız gerekmektedir. 3 iş gününden sonra kırık/hasarlı olarak bildirilen ürünler ücretli olarak tedarik edilmektedir.

 

Siparişimi iptal edebilir miyim ?

Siparişiniz kargoya teslim edilene kadar iptal edebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerin iptal edilmesi için ürünün veraavm depolarına geri gelmesi gerekmektedir. Kargodaki ürünü teslim almamanız durumunda ürün geri geldiği zaman iptal işlemi sağlanacaktır.  Ürünü kargodan teslim almanız durumunda veraavm iade şartları geçerli olacaktır.

 

Ürünü nasıl iade edebilirim ?

Sipariş vermiş olduğunuz ürünü kargo firmasından teslim aldıktan sonra ürünü kullanmadan 14 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edilemecek ürün grupları için iptal iade koşullarını inceleyiniz. Ürünü kullanmanız durumunda iade ve değişim kabul edilmemektedir. 14 günden sonra ürün ile alakalı sorun olması halinde ürün yetkili servisinde garanti kapsamında işlem yaptırabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz orjinal ve faturaladır.

 

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz ?

Mng kargo ile çalışmaktayız.

 

 

 

 

Çerez Kullanımı